29 listopada 2019

Drużyna Megamocni intensywnie przygotowuje się do marcowej Ogólnopolskiej Olimpiady Kreatywności Destination Imagination.

21 listopada 2019

Nasza szkoła dołączyła do Międzynarodowego Programu Kreatywności Destination Imagination. Program ten kładzie nacisk na naukę i rozwój umiejętności uczniów w zakresie twórczego rozwiązywania problemów w praktyce. Jest uzupełnieniem edukacji szkolnej w formie zajęć pozalekcyjnych prowadzonych przez trenera-nauczyciela. 7-osobowa drużyna uczniów będzie pracowała do marca nad wybranym przez siebie qqWyzwaniemqq. Każde z wyzwań rozwija inne umiejętności: techniczne, naukowe, konstrukcyjne, artystyczne, improwizacyjne i społeczne. Podsumowaniem kilkumiesięcznej pracy drużyny będzie udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Kreatywności - Destination Imagination, co roku organizowanej we Wrocławiu.