Szkoła Podstawowa nr 2 w Kątach Wrocławskich to nowoczesna szkoła z tradycjami na miarę XXI wieku, mieszcząca się w nowym budynku, doskonale wyposażona, z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną...
Biuletyn Informacji Publicznej


Śladami niezłomnych
czyli Wilczym Tropem


Dolnośląski
Festiwal Nauki


uDOSTĘPniacze


BohaterON


Szkoła pamięta


Szkoła do hymnu


Szkoła z pozytywną uwagą


Narodowe czytanie


Ortograffiti


Destination Imagination


Razem na Święta


Destination Imagination29 listopada 2019

Drużyna Megamocni intensywnie przygotowuje się do marcowej Ogólnopolskiej Olimpiady Kreatywności Destination Imagination.
Więcej

21 listopada 2019

Nasza szkoła dołączyła do Międzynarodowego Programu Kreatywności Destination Imagination. Program ten kładzie nacisk na naukę i rozwój umiejętności uczniów w zakresie twórczego rozwiązywania problemów w praktyce. Jest uzupełnieniem edukacji szkolnej w formie zajęć pozalekcyjnych prowadzonych przez trenera-nauczyciela. 7-osobowa drużyna uczniów będzie pracowała do marca nad wybranym przez siebie qqWyzwaniemqq. Każde z wyzwań rozwija inne umiejętności: techniczne, naukowe, konstrukcyjne, artystyczne, improwizacyjne i społeczne. Podsumowaniem kilkumiesięcznej pracy drużyny będzie udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Kreatywności - Destination Imagination, co roku organizowanej we Wrocławiu.

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2018 - 2020 www.sp2katy.pl