24 czerwca 2020

W dniach 19-21 czerwca Drużyna DI Megamocni w składzie: Klaudia Ciołek, Justyna Chrzęstek, Agata Lizak, Martyna Małecka, Jagna Paluszak i Pola Paluszak wzięła udział w jubileuszowej XV edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Kreatywności, która ze względów bezpieczeństwa odbyła się w wirtualnym świecie.

29 listopada 2019

Drużyna Megamocni intensywnie przygotowuje się do marcowej Ogólnopolskiej Olimpiady Kreatywności Destination Imagination.

21 listopada 2019

Nasza szkoła dołączyła do Międzynarodowego Programu Kreatywności Destination Imagination. Program ten kładzie nacisk na naukę i rozwój umiejętności uczniów w zakresie twórczego rozwiązywania problemów w praktyce. Jest uzupełnieniem edukacji szkolnej w formie zajęć pozalekcyjnych prowadzonych przez trenera-nauczyciela. 7-osobowa drużyna uczniów będzie pracowała do marca nad wybranym przez siebie qqWyzwaniemqq. Każde z wyzwań rozwija inne umiejętności: techniczne, naukowe, konstrukcyjne, artystyczne, improwizacyjne i społeczne. Podsumowaniem kilkumiesięcznej pracy drużyny będzie udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Kreatywności - Destination Imagination, co roku organizowanej we Wrocławiu.