Dolnośląski Festiwal Nauki

Miło nam poinformować, że 22 września 2020 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Kątach Wrocławskich odbędzie się 2. edycja Festiwalu Nauki.

Otrzymaliśmy patronat XXIII Dolnośląskiego Festiwalu Nauki.

Będziemy gościć ciekawych ludzi ze świata nauki i sztuki. Dla naszych uczniów odbędą się liczne wykłady i warsztaty.
Każdy znajdzie coś dla siebie.
Zapraszamy!!!!

22 września w naszej szkole po raz kolejny odbyło się wielkie święto nauki. II edycja Festiwalu Nauki została objęta patronatem XXIII Dolnośląskiego Festiwalu Nauki.
W ramach festiwalu, uczniowie wzięli udział w pokazach fizyczno-chemicznych na temat gazów. Ponadto w programie nie zabrakło wykładów, prelekcji i pogadanek dla poszczególnych klas.

XXII Dolnośląski Festiwal Nauki (19 września 2019 r.)