Talent Show z okazji Dnia Babci i Dziadka

Jak co roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Kątach Wrocławskich nie mogło zabraknąć babć i dziadków na uroczystości dla nich przygotowanej 25 stycznia. Dzieci klas 1-3 przygotowały im specjalny program artystyczny "Talent Show".

Babcia i Dziadek to osoby, które w życiu każdego dziecka ogrywają bardzo ważną rolę, bo kto pocieszy, przytuli, upiecze szarlotkę, u kogo są najwspanialsze wakacje i święta?

Licznie przybywający do naszej placówki goście zasiadali na przygotowanych dla nich miejscach, w pięknie ozdobionej na tę okazję Auli Widowiskowej. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość, skupienie oraz nutkę niepokoju.

Uroczystość rozpoczęła się wystrzałem konfetti i przedstawieniem dostojnego jury, które oceniało cały program artystyczny. Uczniowie klas pierwszych przygotowali wspaniałe przedstawienie w formie talent show, gdzie doskonali konferansjerzy zapowiadali wyśmienitych artystów, którzy prezentowali swoje wiersze, piosenki i skecze.

Wszyscy dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek oraz podziękować dziadkom za cierpliwość, zrozumienie i opiekę, a przede wszystkim za czas, który zawsze mają dla swoich wnuków.

Wzruszenie dostojnych gości było ogromne, a ukradkiem ocierane łzy świadczyły o miłości i zadowoleniu z ukochanych wnuków, którzy obdarowywali swoich najbliższych własnoręcznie przygotowanymi prezentami i życzeniami. Na zakończenie wszyscy uczniowie klas 1-3 zaśpiewali przybyłym gościom "Sto lat".

To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen radości oraz dumy. Szczęśliwe i uśmiechnięte twarze Babć i Dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.