Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce

Zwycięstwo naszej drużyny dziewcząt i awans do zawodów powiatowych

5 listopada w hali GOKiS odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Dziewcząt i Chłopców. Gospodarzem zawodów była Szkoła Podstawowa nr 2 w Kątach Wrocławskich.

Reprezentacja dziewcząt wystąpiła w składzie: Żuk Karolina, Bojko Wiktoria, Homoncik Emilia, Cygan Julia, Zalesiak Wiktoria, Klimczak Kinga, Duda Maja, Wojciechowska Karolina, Drozd Maja, Miazek Matylda, Miazek Martyna, Trębacz Blanka, opiekun: Agnieszka Lewandowska. Reprezentacja chłopców wystąpiła w składzie: Dryja Olivier, Dargiewicz Kamil, Kurantowicz Kacper, Kliszewski Miłosz, Kliszewski Mateusz, Pędrak Bartosz, Paleczek Jakub, Myjak Bartłomiej, Spleśniak Dawid, Chądzyński Dawid, Rajkowski Jakub, opiekun: Kamil Śmigielski. W zawodach uczestniczyło dziewięć drużyn, pięć drużyn dziewcząt i cztery drużyny chłopców. Turniej rozgrywany był systemem "każdy z każdym".

W kategorii dziewcząt rozegrano 10 meczów:
1 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 w Kątach Wrocławskich
2 miejsce - Szkoła Podstawowa z Sadkowa
3 miejsce - Szkoła Podstawowa ze Smolca
4 miejsce - Szkoła Podstawowa z Gniechowic
5 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1 Kątach Wrocławskich

W kategorii chłopców rozegrano 6 meczów:
1 miejsce – Szkoła Podstawowa ze Smolca
2 miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2 w Kątach Wrocławskich
3 miejsce – Szkoła Podstawowa z Gniechowic
4 miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1 w Kątach Wrocławskich

Drużyny, które zajęły 1 miejsca będą reprezentowały gminę na zawodach powiatowych.
Naszym dziewczętom gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej rywalizacji.