Pasowanie klas pierwszych

Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kątach Wrocławskich są pełnoprawnymi uczniami. 25 października odbyło się pasowanie na ucznia. To był wyjątkowy dzień dla wszystkich zgromadzonych na uroczystości: uczniów, rodziców, dziadków, pani dyrektor, pań wicedyrektor, wychowawców. Dzieci przygotowały przedstawienie dla rodziców. Zgodnie z tradycją, pierwszoklasiści musieli wykazać się swoją wiedzą i umiejętnościami. Wspólnie śpiewali piosenki, rapowali, recytowali wierszyki. Po ślubowaniu pani dyrektor Agnieszka Górska pasowała dzieci klas pierwszych na uczniów Szkoły Podstawowej nr 2.

Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, legitymacje oraz prezenty. Każda klasa zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie i w radosnym nastroju udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.