Jarmark wielkanocny

W sobotę, 13 marca uczennice naszej szkoły zaprezentowały się na odbywającym się po raz pierwszy w naszej miejscowości Jarmarku Wielkanocnym. Na scenie wystąpiły: Kornelia Geremesz z klasy 5B w piosence Maryli Rodowicz Gołębi song i Lena Misiuna z klasy 4A w znanym utworze Laleczka z saskiej porcelany. Obie dziewczynki wraz z innymi dziećmi zgromadzonymi na rynku świetnie się bawiły, biorąc udział w licznych konkursach.

W niedzielę 14 marca uczniowie klas pierwszych podczas Jarmarku Wielkanocnego w Kątach Wrocławskich wystawili przedstawienie Wielkanocne "Witaj Wiosno". Dla licznie zgromadzonej publiczności śpiewaliśmy piosenki i zaprezentowaliśmy recital nawiązujący do obrzędów Wielkanocnych.