Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej
w Piłce Ręcznej

21 stycznia w hali GOKiS odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej. Gospodarzem zawodów była Szkoła Podstawowa nr 2 w Kątach Wrocławskich. Do rywalizacji zgłosiły się drużyny ze Smolca, Sadkowa, Gniechowic, Szkoły Podstawowej nr1 i Szkoły Podstawowej nr2 w Kątach Wrocławskich.

Reprezentacja dziewcząt wystąpiła w składzie: Żuk Karolina, Bojko Wiktoria, Homoncik Emilia, Cygan Julia, Zalesiak Wiktoria, Duda Maja, Wojciechowska Karolina, Łuba Patrycja, Mazur Maja, Trębacz Blanka, opiekun: Agnieszka Lewandowska.

Drużyna chłopców wystąpiła w składzie: Dryja Olivier, Dargiewicz Kamil, Kurantowicz Kacper, Kliszewski Mateusz, Pędrak Bartosz, Paleczek Jakub, Myjak Bartłomiej, Rajkowski Jakub, Cajder Jakub, Tomczuk Krzysztof, Królikowski Ryszard, Najdrowski Kacper, Turkiewicz Karol, Chwastyk Patryk, opiekun: Kamil Śmigielski. Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”.

W kategorii dziewcząt rozegrano 6 meczów:
1 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 Kąty Wrocławskie
2 miejsce - Szkoła Podstawowa z Gniechowic
3 miejsce ex aequo – Szkoła Podstawowa z Sadkowa i Szkoła Podstawowa nr 1 z Kątów Wrocławskich

W kategorii chłopców rozegrano 6 meczów:
1 miejsce – Szkoła Podstawowa ze Smolca
2 miejsce – Szkoła Podstawowa nr2 Kąty Wrocławskie
3 miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1 Kąty Wrocławskie
4 miejsce – Szkoła Podstawowa z Gniechowic

Drużyny, które zajęły 1 miejsca będą reprezentowały gminę na zawodach powiatowych. Naszym dziewczętom gratulujemy i życzymy powodzenia w Powiatowych Igrzyskach, które odbędą się w Kobierzycach 11 marca.