Gminne zawody w siatkówce

14 lutego w hali GOKiS rozpoczęły się rozgrywki w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej. Gospodarzem zawodów była Szkoła Podstawowa nr 2 w Kątach Wrocławskich. Do rywalizacji zgłosiły się drużyny ze Smolca, Sadkowa, Gniechowic, Szkoły Podstawowej nr 1 i Szkoły Podstawowej nr2 w Kątach Wrocławskich. Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt i drużyna chłopców.

Reprezentacja dziewcząt wystąpiła w składzie: Homoncik Emilia, Cygan Julia, Duda Maja, Wojciechowska Karolina, Trębacz Blanka, Łuba Patrycja, Mazur Maja, Miazek Martyna, Miazek Matylda, Pluta Dorota, Poczesna Justyna, Bojko Wiktoria. Opiekun: Agnieszka Lewandowska

Skład drużyny chłopców: Dryja Olivier, Rajkowski Jakub, Kliszewski Mateusz, Kliszewski Miłosz, Paleczek Jakub, Tomczuk Krzysztof, Pawlata Adrian, Pędrak Bartosz, Dargiewicz Kamil, Małysa Jakub. Opiekun: Kamil Śmigielski. Turniej rozgrywany był systemem "każdy z każdym".

W kategorii dziewcząt rozegrano 10 meczów:
1 miejsce - Szkoła Podstawowa z Gniechowic
2 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1
3 miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2
4 miejsce – Szkoła Podstawowa ze Smolca
5 miejsce – Szkoła Podstawowa z Sadkowa

W kategorii chłopców rozegrano 10 meczów:
1 miejsce – Szkoła Podstawowa ze Smolca
2 miejsce – Szkoła Podstawowa z Gniechowic
3 miejsce – Szkoła Podstawowa z Sadkowa
4 miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2
5 miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1

Drużyny, które zajęły 1 miejsca będą reprezentowały Gminę Kąty Wrocławskie na zawodach powiatowych.