Szkoła nie jest zła, szkoła jest super!!!

Czy w szkole jest fajnie? Czego będziemy się uczyć? Jakich poznamy kolegów?
Te i inne pytania zadawały dzieci z zerówki z Przedszkola Publicznego uczniom pierwszej klasy podczas lekcji otwartej, która odbyła się w Naszej Szkole 10 czerwca.
Nasze pierwszaki świetnie wywiązały się z roli starszych kolegów, odpowiadały dzielnie na pytania przedszkolaków, które od września przyjdą do pierwszej klasy. Razem robiliśmy również zakładki do książek, które będą służyły dzieciom od września.
Na zakończenie dostaliśmy w ramach podziękowania piękny plakat wykonany przez grupę Wisienki z podziękowaniami.