Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

"Znowu są wakacje…" słowa piosenki wprowadziły dzieci i młodzież Szkoły Podstawowej nr 2 w klimat zakończenia roku szkolnego. Roku dla naszej szkoły wyjątkowego. W świat wyruszył ostatni rocznik gimnazjalistów - świetnych, młodych ludzi, którzy z pasą poznawali tajniki wiedzy, z ciekawością przystąpili do egzaminów i te egzaminy świetnie napisali. W tym roku rozstaliśmy się też ze sztandarem szkoły. Już nie będzie uświetniał naszych wystąpień - zajmie zaszczytne miejsce w holu szkoły. To również rok, w którym po raz pierwszy ósma klasa napisała egzamin.

Ważny, przełomowy rok przeszedł do historii. Nasi wspaniali uczniowie zakończyli naukę, ciesząc się promocją do kolejnej klasy: 29 uczniów otrzymało stypendia naukowe, 60 ukończyło naukę ze średnią powyżej 4,75. Dziewięcioro zakończyło szkołę ze 100% frekwencją!

Były też nagrody specjalne- takie wyjątkowe: Uczniem Fair Play została Kinga Klimczak, tytuł Sportowca Roku przypadł Olivierowi Dryji, największy postęp osiągnęła Julia Leszka. Główną Nagrodę Dyrektora Szkoły otrzymało dwoje uczniów- Weronika Miazek- kategoria gimnazjum i Eryk Maleska- kategoria szkoła podstawowa. Tytuł Ucznia Roku przypadł Martynie Małeckiej. Wyróżnienia otrzymali również rodzice: za pracę na rzecz szkoły oraz gratulacje za postępy swoich dzieci.

"Jeszcze tylko czerwiec, lipiec, sierpień…" i znowu wypoczęci, pełni zapału spotkamy się na szkolnych korytarzach.
Zatem UDANYCH, BEZPIECZNYCH WAKACJI
.