Dzień Kobiet

8 marca to szczególna data w kalendarzu uroczystości. Dzień Kobiet od wielu lat obchodzony jest w Polsce i w wielu krajach. To wyraz szacunku i wdzięczności.

W naszej szkole również pamiętamy o paniach. To miłe święto celebrujemy głównie w klasach i w oddziałach przedszkolnych. Chłopcy przygotowują dla swoich koleżanek oraz wychowawczyni drobne upominki, kwiaty, składają życzenia.

W poniedziałek, 9 marca chłopcy z najstarszej klasy: Karol, Miłosz, Mateusz, Kacper i Kuba w imieniu SU i Szkolnego Koła Wolontariatu, przekazywali serdeczne życzenia wszystkim paniom zatrudnionym w szkole. Wręczano wiosenne kwiaty, a dziewczęta w klasach częstowano cukierkami.