Bal karnawałowy

6 lutego uczniowie z klas 4–8 mieli okazję do wspólnej zabawy podczas balu karnawałowego. Uczniowie spotkali się w holu szkoły, który specjalnie na tę okazję, udekorowano kolorowymi balonami i girlandami. Taneczna muzyka szybko wprowadzała przybywających w dobry nastrój. Bal rozpoczął i poprowadził przewodniczący Rady Rodziców, Pan Borys Błaut, przy współpracy z Panem Jackiem Geremeszem. Były tańce, emocjonujące konkursy i zabawy integrujące uczestników. Zwycięzcy konkursów cieszyli się z atrakcyjnych nagród. Pomiędzy zabawą taneczną, odbywały się zaplanowane pokazy talentów. Chłopcy lepiej czuli się w konkurencjach sportowych. Zebrani z uwagą przyglądali się prezentowanym umiejętnościom piłkarskim, widzowie docenili również efektowny pokaz tricków z wykorzystaniem jojo. Występy uczniów doceniono szczerymi brawami. Dziewczęta były równie odważne i utalentowane. Ujawniły zdolności artystyczne: taneczne i wokalne. Usłyszeliśmy znane przeboje, w równie dobrym wykonaniu. Świadczyły o tym głośne brawa widzów. Wszyscy, którzy zdecydowali się zaprezentować swoje talenty zostali nagrodzeni upominkami, które ufundowała Rada Rodziców.
Czas szybko minął, zabawa dobiegła końca, pozostały wspomnienia i pamiątkowe zdjęcia! Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowane nagrody oraz pomoc w organizacji zabawy karnawałowej.