Dzień Drzwi Otwartych

27 lutego Szkoła Podstawowa nr 2 gościła w swoich progach przyszłych przedszkolaków i uczniów klas pierwszych wraz z opiekunami - w naszej szkole odbył się Dzień Drzwi Otwartych.
Goście mieli okazję spotkać się z panią Dyrektor Agnieszką Górską, poznać nauczycieli, wejść do klas oraz wziąć udział w wielu zabawach i atrakcjach przygotowanych specjalnie dla nich. Przedsięwzięcie rozpoczęliśmy od spotkania w sali widowiskowej, gdzie pani Dyrektor przedstawiła ofertę szkoły, a zebrani mieli okazję obejrzeć prezentację dotyczącą placówki.
Następnie uczniowie klas 4-8 odegrali bajkowe przedstawienie.
Po nim omówione zostały zasady tegorocznej rekrutacji.
Następnie wystąpili uczniowie klasy 3B.

Po części artystycznej Goście poszli zwiedzać szkołę i sprawdzać, jakie atrakcje przygotowali nauczyciele.
Mamy nadzieję, że wszyscy wyszli zadowoleni :)