Dzień Babci i Dziadka

Jak co roku w naszej szkole uroczyście obchodziliśmy wyjątkowy Dzień Babci i Dziadka.
Klasy drugie 24 stycznia wystawiły dla najbliższych zabawne przedstawienie, zabierając dziadków w daleką podróż do gorącej Afryki. Dziadkowie mogli na własne oczy zobaczyć egzotyczne zwierzęta i wspólnie zatańczyć rock and rolla. Na zakończenie wnukowie rozdali własnoręcznie zrobione prezenty.
Klasa 3B przygotowała przedstawienie 31 stycznia. Babcie i Dziadkowie przenieśli się w bajkowy świat, w którym pojawili się także przybysze z kosmosu.