Europejski Dzień Języków

23 października obchodziliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Języków. Uczniowie klas piątych, szóstych, siódmej i ósmych zaprezentowali w formie przedstawienia elementy kulturoznawcze wybranych Krajów Europejskich tj. Niemiec, Francji, Portugalii, Hiszpanii, Włoch, Grecji, Turcji, Szwecji, Ukrainy i Polski. Cała szkoła świetnie się bawiła, mimo nie zawsze zrozumianej sceny, która odgrywana była w j. niemieckim. Zostało to zrekompensowane przez świetne aktorstwo naszych Uczniów, które pozwoliło szybko się domyśleć z czego słynie wybrany kraj.