Dzień Ziemi

22 kwietnia obchodziliśmy Dzień Ziemi. Z tej okazji uczniowie klas 1-3 włączyli się w ogólnopolską akcję "Daj się napić, bądź człowiek", to hasło akcji do której, wszyscy możemy się włączyć pomagając ptakom oraz pszczołom w najbliższym otoczeniu w związku z panującą suszą. Uczniowie wykonali poidełka dla ptaków i owadów oraz plakaty promujące bycie Eko.
Uczniowie pokazali także jak należy dbać o środowisko. W swoich barwnych ciekawych pracach zwrócili uwagę na konieczność sortowania odpadów oraz dbałość o czystość i rośliny w naszym otoczeniu. Tylko dzięki wspólnej świadomości i pracy możemy sprawić że Ziemia będzie czysta, zdrowa i przyjazna swoim mieszkańcom.

Inne akcje organizowane w szkole z okazji Dnia Ziemi.