Egzamin ósmoklasisty

Wyjątkowy czas zdalnego nauczania sprawił, że i egzamin klas ósmych był w tym roku wyjątkowy. Najstarsi uczniowie naszej szkoły długo czekali na ogłoszenie nowego terminu tego wielkiego wydarzenia. W końcu, w dniach 16-18 czerwca przystąpili do pierwszego poważnego sprawdzianu ich wiedzy i umiejętności. W szczególnych warunkach, przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności, zmierzyli się z arkuszami z języka polskiego, matematyki i języka obcego. Mamy nadzieję, że każdy ósmoklasista wspiął się na wyżyny swoich możliwości.