Eliminacje Gminne 65. Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego

W poniedziałek, 2 marca w naszej szkole miały miejsce Eliminacje Gminne 65. Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego. Gościliśmy uczniów z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Sadkowie oraz z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Smolcu.

Uczestników Konkursu oceniało profesjonalne jury w składzie: Pani Anna Błaut - aktorka Teatru Współczesnego we Wrocławiu oraz Pan Michał Majeran - kompozytor, producent i aranżer.

Do etapu powiatowego, który będzie miał miejsce w Klubie Relaks w Siechnicach już 13 marca, zakwalifikowali się: Michał Kukurowski z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Smolcu, Oliwia Wysoczańska z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Sadkowie oraz Martyna Małecka – uczennica naszej szkoły.
Wyróżnienia otrzymali natomiast: Oliwia Góralczyk, Dariusz Zawada i Martyna Hładiak – uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Smolcu oraz uczennica naszej szkoły - Jagna Paluszak.
Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!