II Jarmark Bożonarodzeniowy

7 grudnia na Rynku w Kątach Wrocławskich uczniowie naszej szkoły zaprezentowali kolędy i pastorałki podczas II Jarmarku Bożonarodzeniowego. Jako pierwsze wystąpiły dzieci z oddziałów przedszkolnych z grupy "Żabki", później zespół "Bajnutki" złożony z uczniów klas młodszych. W świątecznym nastroju występy zakończył zespół klas IV-VIII "Comodo", który zaśpiewał utwory "Taki dzień", "Skrzypi wóz" i "Gore gwiazda". Śpiew dzieci obserwowało liczne grono widzów, którzy czynnie włączyli się do wspólnego wykonania kolęd i pastorałek.