Jesienna wycieczka klas 2-3

W piękny jesienny dzień klasy drugie i trzecie wybrały się na inscenizację lektury "Detektyw Pozytywka" do Teatru na Ostrowie Tumskim we Wrocławiu. Śmiechu i świetnej zabawy nie było końca. Po takich niezapomnianych chwilach wybraliśmy się na zwiedzanie Ostrowa Tumskiego, gdzie przewodnicy w bardzo ciekawy sposób przybliżali dzieciom historie i legendy związane z Wrocławiem.

Klasy trzecie uczestniczyły w warsztatach "Co z tą złością" prowadzonych przez specjalistów z Fundacji Pączkowe Drzewo.
Uczniowie poznali różne metody kierowania negatywnych uczuć w taką stronę, aby pomogły im je szybko opanować lub się ich pozbyć.