Każdy może zostać Świętym Mikołajem

Z okazji Mikołajek klasy drugie wybrały się do Wrocławia na lekcje w kinie "Kamera! Akcja! O tajemnicach planu filmowego", podczas której dzieci dowiedziały się jak wygląda dzień na planie filmowym, poznały podstawowe ćwiczenia aktorskie, zobaczyły, jak tworzy się scenografię, odkryły do czego służy klaps filmowy. Po ciekawej lekcji uczestniczyliśmy w pokazie filmu "Paddington 2".

Zwieńczeniem dnia była wizyta w Schronisku dla bezdomnych zwierząt, gdzie uczestniczyliśmy w warsztatach oraz przekazaliśmy niewyobrażalną ilość karmy i potrzebnych rzeczy dla zwierząt. Chcieliśmy serdecznie podziękować wszystkim uczniom, przedszkolakom oraz rodzicom za włączenie się w akcje pomocy zwierzętom.