Lekcja z Mistrzem

Wychowanie fizyczne to ulubiony przedmioty szkolny Piotra Zielińskiego oraz Grzegorza Wątroby - tegorocznych Mistrzów Świata w Taekwondo, którzy odwiedzili naszą szkołę w ramach projektu "Lekcja z Mistrzem". Podczas lekcji uczniowie klas 1-3 dowiedzieli się, że Piotr i Bartek uczyli się w naszej szkole oraz jak wyglądają treningi Taekwondo, jaką zawodnicy stosują dietę, co robią w wolnych chwilach. Podczas zajęć w sali gimnastycznej sportowcy przeprowadzili rozgrzewkę, uczyli podstawowych technik pod czujnym okiem trenera Kamila Śmigielskiego, który jest także wielokrotnym mistrzem w tej dyscyplinie sportowej.