Pasowanie na Ucznia

25 października w naszej szkole odbyła się Uroczystość Pasowania na Ucznia.

Uroczystość pasowania uczniów klas pierwszych rozpoczęła się wystąpieniem Dyrektor Szkoły, pani Agnieszki Górskiej, która powitała wszystkich zaproszonych gości, Władze miasta, Dyrektorów oraz Rodziców.
Uczniowie klas pierwszych zaprezentowali przygotowane przez siebie wiersze i piosenki. Był to ich pierwszy występ przed tak dużą publicznością i wiązał się z dużymi emocjami. Wsparcia pierwszoklasistom udzielali koledzy i koleżanki z klasy trzeciej, którzy również brali udział w części artystycznej pasowania.
Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania oraz pasowania ich na uczniów. Podczas tej wspaniałej Uroczystości pierwszoklasiści zostali oficjalnie przyjęci do grona uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Kątach Wrocławskich. Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz przygotowane przez rodziców upominki, mające przypominać im ten wyjątkowy dzień.
Naszym najmłodszym Uczniom życzymy samych sukcesów na wszystkie lata nauki!