Pasowanie na Przedszkolaka

22 listopada w naszym przedszkolu odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka. Celem uroczystości było przyjęcie do grona przedszkolaków dzieci z grupy "Rybki", które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola. Uroczystość odbyła się w obecności Pani Dyrektor a także rodziców i zaproszonych gości. Dzieci jak i zaproszeni goście zostali przywitani przez Panią Dyrektor Agnieszkę Górską. Następnie mali artyści zaprezentowali przygotowane piosenki oraz wierszyki. Dla większości był to pierwszy w życiu, bardzo ważny występ. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania przez Panią Dyrektor. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania, medal oraz książkę. Kolejnym punktem uroczystości był słodki poczęstunek, na którym nie zabrakło miłej i radosnej atmosfery.