Trening piłkarski z mistrzem

17 grudnia w Szkole Podstawowej nr 2 w Kątach Wrocławskich odbyły się zajęcia z zakresu gry w piłkę nożną. Trening prowadzony był z ogromnym zaangażowaniem przez trenera Dawida Świdra z Piłkarskiej Akademii Mistrzów "Olimpic". Dały dzieciom wiele atrakcji i mnóstwo radości. Uczniowie mogli wykazać się zwinnością i sprytem, a przy okazji poprawiły swoją kondycję ruchową.
Na koniec zajęć, kiedy trener zapytał dzieci: Czy zajęcia się podobały? odpowiedź mogła być tylko jedna: Taaak! Bardzo dziękujemy Panu Dawidowi za wspaniały trening oraz zapraszamy na kolejne spotkania.