Pola Nadziei

Pola Nadziei to kampania, która ma na celu promowanie niesienia bezinteresownej pomocy podopiecznym hospicjum oraz rozwój wolontariatu. Uczniowie klas młodszych ze Szkolnego koła Wolontariatu w piękną jesienną pogodę posadzili cebulki żonkili, które są symbolem nadziei. Kiedy wiosną kwiaty zakwitną, tworzą całe pola nadziei, następnie ścięte, rozdane zostaną na ulicznych kwestach. Zebrane w ten sposób środki pozwalają na zaspokajanie najważniejszych potrzeb podopiecznych hospicjum. W tym pięknym dniu dokarmiliśmy również ptaki, które zamieszkały w szkolnym karmniku.