X Festiwal Kolęd i Pastorałek Śpiewajmy Małemu!

9 stycznia Zespół Wokalny Comodo wybrał się w muzyczną podróż do Wrocławia, dokładnie do Centrum Kreatywności Talent, by wziąć udział w X Festiwalu Kolęd i Pastorałek Śpiewajmy Małemu!
Ze sceny pięknej auli popłynęły kolędy i pastorałki, najpierw w wykonaniu tych najmłodszych uczestników – przedszkolaków i dzieci klas młodszych. Później na scenie pojawili się starsi wykonawcy, a wśród nich nasz Zespół Wokalny Comodo. Dziewczynki pięknie zaśpiewały kolędę Gdy śliczna Panna.
Wykonanie spodobało się jurorom, zwłaszcza zwrotki wykonane przez Lenę Misiunę i Kornelię Geremesz. Zespół wrócił do szkoły z pierwszym dyplomem – wyróżnieniem w kategorii klas V-VIII.
Gratulujemy!