Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

W 2013 roku Sejm Rzeczypospolitej Polskiej uchwalił Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka, aby podkreślać wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju dzieci oraz popularyzować nowoczesne wychowanie przedszkolne.

W tym roku nasze Przedszkolaki świętowały 21 września. Na najmłodszych członków naszej społeczności czekało wiele atrakcji i niespodzianek przygotowanych przez Panie Nauczycielki. Na dziedzińcu naszej placówki spotkały się wszystkie grupy przedszkolne: Motylki, Rybki, Biedronki i Żabki, aby zaprezentować swoje zdolności muzyczne, recytatorskie i teatralne. Na zakończenie uroczystości każdy Przedszkolak z rąk pani dyrektor otrzymał dyplom Superprzedszkolaka.

Z okazji Dnia Przedszkolaka życzymy Wszystkim Przedszkolakom wielu radosnych chwil podczas zabawy i nauki w przedszkolu.