Dzień Seniora

Dzień Seniora obchodzony jest w kilku wariantach na poziomie globalnym i lokalnym. Ogólnopolski Dzień Seniora obchodzony jest 14 listopada. Przedszkolaki z grupy Motylki i Rybki z oddziałów przedszkolnych Szkoły Podstawowej nr 2 pamiętały o Seniorach z naszej gminy. Przygotowały upominki i piękną laurkę dla członków Powiatowego Klubu Seniora w Kątach Wrocławskich.

Wszelkiej pomyślności, dużo zdrowia, a przede wszystkim pogody ducha i nieustającego uśmiechu na twarzy Wszystkim Seniorom z okazji Ogólnopolskiego Dnia Seniora składa społeczność Szkoły Podstawowej nr 2 w Kątach Wrocławskich.