"Jesienne krajobrazy"

W październiku, uczniowie klas 1-3 wzięli udział w szkolnym konkursie plastycznym "Jesienne krajobrazy". Celem konkursu było zainspirowanie do obserwowania świata przyrody, oraz możliwość rozwijania twórczości plastycznej.

Do organizatorek konkursu wpłynęło wiele pięknych i ciekawych prac. Zdecydowanie o tym, które prace zostaną nagrodzone było bardzo trudne, ponieważ wszystkie były interesujące.

Po trudnych naradach wyłoniono laureatów:
Klasy I:
I. Sonia Juniewicz  1A
II: Judyta Wróblewska 1B
III: Julia Chwastyk 1B

Klasy II:
I. Michał Bień  2A
II. Mateusz Gajewski 2C
III. Hania Furmańska 2A

Klasy III:
I. Lena Duda 3C
II. Paweł Starzyński 3C
III. Hania Anklewicz 3A

Prace wyróżnione:
Weronika Czerwińska 1A
Lena Lechowska 1A

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkurach!