Narodowe Święto Niepodległości

To już 102 lata Polska jest niepodległa. Odzyskana wolność w 1918 roku jest pielęgnowana przez kolejne pokolenia. W tym szczególnym roku - roku 2020, nie zapominamy o naszej kochanej ojczyźnie.

W ogarniętym pandemią kraju, w zamkniętej szkole, nasi najmłodsi - oddali hołd Polsce i radośnie odśpiewali Mazurka Dąbrowskiego. Symboliczna godzina - 11:11, to czas, w którym przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej nr 2 wraz z nauczycielami, dyrekcją i pracownikami szkoły uczcili pamięć 11 listopada i Narodowe Święto Niepodległości.