Paka dla zwierzaka – podsumowanie akcji charytatywnej

Zakończyliśmy akcję charytatywną Paka dla zwierzaka. Od kilku lat pomagamy placówkom i organizacjom zajmującym się opieką nad porzuconymi, potrzebującymi ochrony zwierzętami. Również i w tym roku nasze prośby spotkały się z dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem ze strony społeczności szkolnej. Zebraliśmy spore ilości karmy oraz koce, ręczniki i inne akcesoria przydatne w opiece nad zwierzętami. W piątek, 13 listopada przekazaliśmy zebrane dary do Ośrodka adopcyjnego dla zwierząt "Przytul Pyska" w Boguszycach koło Oleśnicy.

Bardzo dziękujemy wszystkim za okazane serce i hojność. Do zbiórki włączyły się oddziały przedszkolne, klasy 1-3 i klasy starsze.

Szkolne Koło Wolontariatu

Podziękowania od ośrodka