Szkoła Podstawowa nr 2 w Kątach Wrocławskich to nowoczesna szkoła z tradycjami na miarę XXI wieku, mieszcząca się w nowym budynku, doskonale wyposażona, z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną...




Biuletyn Informacji Publicznej


Śladami niezłomnych
czyli Wilczym Tropem


Dolnośląski
Festiwal Nauki


uDOSTĘPniacze


BohaterON


Szkoła pamięta


Szkoła do hymnu


Szkoła z pozytywną uwagą


Narodowe czytanie


Ortograffiti


Destination Imagination


Razem na Święta


Kadra
    Dyrektor szkoły:
  • Agnieszka Górska
    Wicedyrektor:
  • Katarzyna Dybich
    Wicedyrektor:
  • Wojciech Sichniewicz
    Organ prowadzący szkołę:
  • Miasto i Gmina Kąty Wrocławskie

    Wychowawstwo:
  • 1A - Ewa Fida
  • 1B - Aneta Gawęcka
  • 1C - Magdalena Szylar-Trabszo
  • 2A - Beata Rakoczy
  • 2B - Dominika Sporna
  • 2C - Marta Kowalska
  • 3A - Dorota Kalinowska
  • 3B - Agnieszka Matusik
  • 3C - Izabela Dykiel
  • 4A - Agata Morgowniczy-Majewska
  • 4B - Iwona Wójciak
  • 5A - Alina Dudziec
  • 6A - Małgorzata Dragon
  • 6B - Magdalena Szetelnicka-Szwaba
  • 6C - Anna Blandzi-Grubizna
  • 7A - Izabela Strzelczyk
  • 7B - Monika Małecka
  • 8A - Agata Chądzyńska
    Aktywność twórcza:
  • Justyna Borowska
  • Alina Dudziec
  • Agata Morgowniczy-Majewska
  • Izabela Strzelczyk
    Biologia:
  • Monika Małecka
    Chemia:
  • Jolanta Jurkiewicz
    Edukacja dla bezpieczeństwa:
  • Justyna Borowska
    Edukacja wczesnoszkolna:
  • Izabela Dykiel
  • Ewa Fida
  • Aneta Gawęcka
  • Dorota Kalinowska
  • Marta Kowalska
  • Agnieszka Matusik
  • Natalia Solarz
  • Dominika Sporna
  • Magdalena Szylar-Trabszo
  • Beata Rakoczy
    Etyka:
  • Alina Dudziec
    Fizyka:
  • Beata Rakoczy
    Geografia:
  • Irena Wilińska
    Historia:
  • Justyna Borowska
  • Alina Dudziec
    Informatyka / Zajęcia komputerowe:
  • Jacek Grubizna
  • Maria Szul
    Język angielski:
  • Iwona Bieniek
  • Agata Chądzyńska
  • Barbara Gidzińska
  • Olga Hutsenko
    Język niemiecki:
  • Aleksandra Nabożny
  • Barbara Rewaj
    Język polski:
  • Małgorzata Dragon
  • Sylwia Lewandowska-Klauza
  • Izabela Strzelczyk
  • Magdalena Szetelnicka-Szwaba
    Matematyka:
  • Agata Morgowniczy-Majewska
  • Wojciech Sichniewicz
  • Iwona Wójciak
    Muzyka:
  • Anna Blandzi-Grubizna
  • Małgorzata Tereba-Konarska
    Plastyka:
  • Anna Blandzi-Grubizna
  • Małgorzata Tereba-Konarska
    Przyroda:
  • Monika Małecka
    Religia:
  • Eryk Dobrzański
  • Krzysztof Majder
    Technika:
  • Mariola Strzemiecka
    Wiedza o społeczeństwie:
  • Justyna Borowska
    Wychowanie do życia w rodzinie:
  • Justyna Borowska
    Wychowanie fizyczne:
  • Szymon Korzeniewski
  • Agnieszka Lewandowska
  • Barbara Mistecka
  • Kamil Śmigielski
    Wychowanie przedszkolne
  • Malwina Baca
  • Genowefa Dunal
  • Agnieszka Kołakowska
  • Jolanta Lazar
  • Natalia Małkowicz
  • Kamila Medyńska
  • Ewa Partyka-Felsztyńska
  • Ewelina Połuczanin

    Doradztwo zawodowe:
  • Wioletta Tomczuk
    Nauczyciele w celu współorganizowania kształcenia uczniów niepełnosprawnych:
  • Wioleta Bahrynowska-Ozga
  • Anna Brycka
  • Renata Fedorczuk
  • Natalia Ilnicka
  • Szymon Korzeniewski
  • Danuta Nowicka
  • Iwona Piwowar-Markulak
  • Anna Wiaderna
  • Małgorzata Witkowska
    Pedagog:
  • Katarzyna Dybich
  • Wioletta Tomczuk
    Logopeda
  • Patrycja Maciejewska
    Psycholog
  • Paulina Kołodzińska
    Biblioteka:
  • Anna Blandzi-Grubizna
  • Jacek Grubizna
  • Mariola Strzemiecka
    Świetlica:
  • Anna Blandzi-Grubizna
  • Justyna Borowska
  • Agata Chądzyńska
  • Iwona Gielec
  • Agnieszka Górska
  • Olga Hutsenko
  • Jolanta Jurkiewicz
  • Sylwia Lewandowska-Klauza
  • Monika Małecka
  • Aleksandra Nabożny
  • Mariola Strzemiecka
  • Maria Szul
  • Małgorzata Tereba-Konarska
  • Irena Wilińska



Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2018 - 2020 www.sp2katy.pl