Dlaczego tak ważna jest praca w domu?

Ćwiczenia w domu to jeden z najważniejszych elementów terapii logopedycznej. Dlaczego?
Ponieważ tylko systematyczna, codzienna praca pozwoli utrwalić umiejętności kształtowane na zajęciach i prawidłowe nawyki, jednocześnie osłabiając wpływ tych złych.

Pamiętajcie!
To tylko 10-15 minut dziennie. A może zmienić bardzo wiele!

Bez regularnych ćwiczeń w domu nie będzie efektów terapii. Albo będą one dużo mniejsze, osiągnięte z większym trudem i wysiłkiem naszych dzieci.

Cały sens terapii logopedycznej opiera się właśnie na codziennym powtarzaniu, a dzięki temu utrwalaniu, właściwych wzorców.
Wystarczy tylko wykonywać ćwiczenia i zadania z ostatnich zajęć wpisane lub wklejone do zeszytów Waszych dzieci.
Raz w tygodniu warto powtórzyć cały dotychczasowy materiał.

Wspierajmy nasze dzieci! Nagradzajmy, chwalmy i motywujmy do dalszej pracy.