Pierwsze zebrania z rodzicami
w roku szkolnym 2020/2021

Wszystkich rodziców i opiekunów dzieci, które w roku szkolnym 2020/2021 będą uczęszczać do oddziałów przedszkolnych przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kątach Wrocławskich już dziś zapraszamy na zebranie organizacyjne w dniu 27 sierpnia (czwartek) o godzinie 17:00.

Także 27 sierpnia, ale o godzinie 18:00 zapraszamy na spotkanie przedstawicieli Rady Rodziców.

Pierwsze zebrania z wychowawcami klas szkolnych odbędą się już po rozpoczęciu roku szkolnego w następujących terminach:
9 września (środa) godzina 17:00 – klasy 1-2
9 września (środa) godzina 18:00 – klasy 3-4
10 września (czwartek) godzina 17:00 – klasy 5-6
10 września (czwartek) godzina 18:00 – klasy 7-8

Serdecznie zapraszamy i jednocześnie informujemy, że w związku z wprowadzonym w kraju stanem epidemii, przedstawione informacje mogą ulec zmianie.