Szkoła Podstawowa nr 2 w Kątach Wrocławskich to nowoczesna szkoła z tradycjami na miarę XXI wieku, mieszcząca się w nowym budynku, doskonale wyposażona, z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną...
Biuletyn Informacji Publicznej


Śladami niezłomnych
czyli Wilczym Tropem


Dolnośląski
Festiwal Nauki


uDOSTĘPniacze


BohaterON


Szkoła pamięta


Szkoła do hymnu


Szkoła z pozytywną uwagą


Narodowe czytanie


Ortograffiti


Destination Imagination


Razem na Święta


Akcja Żonkile


Program ekologiczny EkoEksperymentarium


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0


Jasełka

Ten szczególny dzień się budzi,
niosąc ciepło w każdą sień,
to dobroci dzień dla ludzi,
tylko jeden w całym roku taki dzień…


Ostatni, przedświąteczny tydzień upłynął w naszej szkole i przedszkolu w radosnej atmosferze oczekiwania na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. Wspaniale udekorowane klasy zachęcały, by spędzić w nich wspólnie czas przy pięknie nakrytych stołach z mnóstwem smakołyków, może obdarować się podarunkami, a przede wszystkim, by złożyć sobie życzenia, przełamać się opłatkiem.
Potem w czwartkowe przedpołudnie spotkaliśmy się wszyscy: uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły, rodzice, by wraz z aktorami klas czwartych przeżyć po raz kolejny Jasełka, przypominające historię narodzin Jezusa w betlejemskiej szopie. Towarzyszyły nam kolędy i pastorałki w wykonaniu szkolnego zespołu wokalno-instrumentalnego Dragon Team oraz młodszych dzieci, uczniów klas pierwszych. Społeczność szkolna z radością włączyła się we wspólne śpiewanie pastorałek: Gore gwiazda Jezusowi czy Świeć gwiazdeczko mała, świeć.

Ze sceny popłynęły też życzenia złożone przez Panią Dyrektor, Agnieszkę Górską oraz księdza Adama Stefana, które sobie nawzajem przekazujemy. Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia upłynął w rodzinnej, pełnej miłości atmosferze, a nadchodzący Nowy Rok będzie czasem radości i sukcesów.


Talenciaki

koronawirus

rekrutacja

kalendarz

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2018 - 2022 www.sp2katy.pl