Szkoła Podstawowa nr 2 w Kątach Wrocławskich to nowoczesna szkoła z tradycjami na miarę XXI wieku, mieszcząca się w nowym budynku, doskonale wyposażona, z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną...
Biuletyn Informacji Publicznej


Śladami niezłomnych
czyli Wilczym Tropem


Dolnośląski
Festiwal Nauki


uDOSTĘPniacze


BohaterON


Szkoła pamięta


Szkoła do hymnu


Szkoła z pozytywną uwagą


Narodowe czytanie


Ortograffiti


Destination Imagination


Razem na Święta


Akcja Żonkile


Program ekologiczny EkoEksperymentarium


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0


Pasowanie klas pierwszych

Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kątach Wrocławskich są pełnoprawnymi uczniami. 25 października odbyło się pasowanie na ucznia. To był wyjątkowy dzień dla wszystkich zgromadzonych na uroczystości: uczniów, rodziców, dziadków, pani dyrektor, pań wicedyrektor, wychowawców. Dzieci przygotowały przedstawienie dla rodziców. Zgodnie z tradycją, pierwszoklasiści musieli wykazać się swoją wiedzą i umiejętnościami. Wspólnie śpiewali piosenki, rapowali, recytowali wierszyki. Po ślubowaniu pani dyrektor Agnieszka Górska pasowała dzieci klas pierwszych na uczniów Szkoły Podstawowej nr 2.

Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, legitymacje oraz prezenty. Każda klasa zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie i w radosnym nastroju udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.


Talenciaki

koronawirus

rekrutacja

kalendarz

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2018 - 2022 www.sp2katy.pl