Szkoła Podstawowa nr 2 w Kątach Wrocławskich to nowoczesna szkoła z tradycjami na miarę XXI wieku, mieszcząca się w nowym budynku, doskonale wyposażona, z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną...
Biuletyn Informacji Publicznej


Śladami niezłomnych
czyli Wilczym Tropem


Dolnośląski
Festiwal Nauki


uDOSTĘPniacze


BohaterON


Szkoła pamięta


Szkoła do hymnu


Szkoła z pozytywną uwagą


Narodowe czytanie


Ortograffiti


Destination Imagination


Razem na Święta


Akcja Żonkile


Program ekologiczny EkoEksperymentarium


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0


Warsztaty - bezpieczeństwo i higiena pracy

21 i 22 listopada uczniowie klas czwartych, piątych i szóstych mieli możliwość zapoznania się lub przypomnienia sobie o zasadach BHP oraz o konieczności ochrony środowiska w ramach warsztatów przeprowadzonych przez specjalistów z Nestle Polska S.A. oddział Purina Nowa Wieś Wrocławska.

Młodzież aktywnie uczestniczyła w zajęciach, zadając pytania lub odpowiadając na nie, wykazując się znajomością tematu. Okazało się, że uczniowie wiedzą, co zapewnia im bezpieczeństwo na drodze zarówno w oparciu o oglądany film edukacyjny, jak i własne doświadczenia.
Dzieci trafnie rozpoznawały pokazywane piktogramy ostrzegające przed niebezpiecznymi chemikaliami, zasadnie odwołując się do przykładów z życia codziennego.
Młodzież przypomniała sobie o ergonomii pracy, słuchając o właściwym rozłożeniu ciężaru plecaka prawidłowo dopasowanego do pleców właściciela, do jego wzrostu i wagi.
Uczniowie sprawnie "teoretycznie" segregowali śmieci i wykazywali się znajomością tego, jakie odpady do którego pojemnika należy włożyć.
Na zakończenie zajęć dzieci otrzymały od firmy drobne podarunki, w tym opaski odblaskowe, niezbędne dla każdego użytkownika dróg i chodników.


Talenciaki

koronawirus

rekrutacja

kalendarz

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2018 - 2022 www.sp2katy.pl