Szkoła Podstawowa nr 2 w Kątach Wrocławskich to nowoczesna szkoła z tradycjami na miarę XXI wieku, mieszcząca się w nowym budynku, doskonale wyposażona, z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną...
Biuletyn Informacji Publicznej


Śladami niezłomnych
czyli Wilczym Tropem


Dolnośląski
Festiwal Nauki


uDOSTĘPniacze


BohaterON


Szkoła pamięta


Szkoła do hymnu


Szkoła z pozytywną uwagą


Narodowe czytanie


Ortograffiti


Destination Imagination


Razem na Święta


Akcja Żonkile


Program ekologiczny EkoEksperymentarium


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0


Zaczarowany ogród

W sobotnie popołudnie uczniowie z koła ekologiczno–biologicznego połączyli zainteresowania przyrodnicze ze świątecznym nastrojem.

Najpierw obejrzeliśmy film pt. "Młody renifer Alex". To przyrodnicza opowieść przedstawiająca rok z życia renifera (jego narodziny, dorastanie, wędrówkę, spotykanie przyjaciół i naturalnych wrogów). I to wszystko pośród majestatycznej, groźnej i zarazem urzekającej pięknem Laponii: ośnieżone lasy, skuta lodem tajga, piękne fiordy i dużo, dużo śniegu.

Kolejną atrakcją był przedświąteczny spacer po Parku Staromiejskim we Wrocławiu, który zmienił się w Zaczarowany Ogród. Były tam magiczne kwiaty, świetlne dywany, świecące grzyby, wielkie ważki, kolorowe lizaki, a na fasadzie Wrocławskiego Teatru Lalek zmieniające się barwne obrazy ze świątecznymi akcentami. Dopełnieniem były eksperymenty z suchym lodem.


Talenciaki

koronawirus

rekrutacja

kalendarz

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2018 - 2022 www.sp2katy.pl