Szkoła Podstawowa nr 2 w Kątach Wrocławskich to nowoczesna szkoła z tradycjami na miarę XXI wieku, mieszcząca się w nowym budynku, doskonale wyposażona, z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną...
Biuletyn Informacji Publicznej


Śladami niezłomnych
czyli Wilczym Tropem


Dolnośląski
Festiwal Nauki


uDOSTĘPniacze


BohaterON


Szkoła pamięta


Szkoła do hymnu


Szkoła z pozytywną uwagą


Narodowe czytanie


Ortograffiti


Destination Imagination


Razem na Święta


Akcja Żonkile


Program ekologiczny EkoEksperymentarium


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0


Świąteczne akcje społeczne

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, w którym zależy nam na stworzeniu wyjątkowej, rodzinnej atmosfery, spotkaniu z bliskimi i radości. Dlatego nasi uczniowie oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych wzięli udział w ogólnopolskiej kampanii społecznej "IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ", której celem jest zwrócenie uwagi na ważność relacji międzyludzkich w świecie zdominowanym przez nowe technologie.

Nasi uczniowie włączyli się również w akcję "Kartka w koronie" zorganizowaną przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich. Przygotowane życzenia świąteczne zostały już przekazane przez organizatorów do wybranych instytucji zajmujących się leczeniem oraz opieką i wychowaniem.
Oryginalne, bo własnoręcznie przygotowane prace, z pewnością przysporzyły chwile radości, otuchy i pozytywnego nastroju wszystkim odbiorcom. Warto pielęgnować tradycję składania życzeń bożonarodzeniowych. Jest to wyraz pamięci, uwagi i troski o innych, szczególnie cenny w aktualnej trudnej sytuacji pandemii.

Dziękujemy uczniom i rodzicom za udział w akcjach świątecznych.


Talenciaki

koronawirus

rekrutacja

kalendarz

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2018 - 2022 www.sp2katy.pl