Światowy Dzień Pluszowego Misia

25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia. To nie jest przypadkowa data, bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki.

Dzieci z oddziałów przedszkolnych bardzo wesoło obchodziły ten dzień. Były zdjęcia, dyplomy, misie na patyku i słodki misiowy poczęstunek.
Odwiedziła nas również Pani Dyrektor i dwa wesołe misie. Ten dzień w naszym przedszkolu był bardzo radosny.

Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia kilkoro uczniów naszej szkoły wykonało piękne portrety miśków. Upiększyły one hol naszej szkoły i wniosły dużo radości w czasie gdy nie ma w niej dzieci.
Każda odwiedzająca naszą szkołę osoba oraz pracownicy mogą już od drzwi wejściowych uśmiechnąć się i wprawić w dobry nastrój. Oto uczniowie, którzy przyczynili się do poprawy humoru nas wszystkich i wykonali piękne prace:
Karol Żygadło 1C, Emma Adamczak 1C, Justyna Staniec 1A, Patrycja Zielińska 3B, Karol Hełka 1B, Maciej Kruk 1C, Wiktor Juzyszyn 1B, Lena Olszewska 1B.
Serdecznie dziękujemy!!!