Szkoła Podstawowa nr 2 w Kątach Wrocławskich to nowoczesna szkoła z tradycjami na miarę XXI wieku, mieszcząca się w nowym budynku, doskonale wyposażona, z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną...
Biuletyn Informacji Publicznej


Śladami niezłomnych
czyli Wilczym Tropem


Dolnośląski
Festiwal Nauki


uDOSTĘPniacze


BohaterON


Szkoła pamięta


Szkoła do hymnu


Szkoła z pozytywną uwagą


Narodowe czytanie


Ortograffiti


Destination Imagination


Razem na Święta


Akcja Żonkile


Program ekologiczny EkoEksperymentarium


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0


Światowy Dzień Pluszowego Misia

25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia. To nie jest przypadkowa data, bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki.Dzieci z oddziałów przedszkolnych bardzo wesoło obchodziły ten dzień. Były zdjęcia, dyplomy, misie na patyku i słodki misiowy poczęstunek.
Odwiedziła nas również Pani Dyrektor i dwa wesołe misie. Ten dzień w naszym przedszkolu był bardzo radosny.

Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia kilkoro uczniów naszej szkoły wykonało piękne portrety miśków. Upiększyły one hol naszej szkoły i wniosły dużo radości w czasie gdy nie ma w niej dzieci.
Każda odwiedzająca naszą szkołę osoba oraz pracownicy mogą już od drzwi wejściowych uśmiechnąć się i wprawić w dobry nastrój. Oto uczniowie, którzy przyczynili się do poprawy humoru nas wszystkich i wykonali piękne prace:
Karol Żygadło 1C, Emma Adamczak 1C, Justyna Staniec 1A, Patrycja Zielińska 3B, Karol Hełka 1B, Maciej Kruk 1C, Wiktor Juzyszyn 1B, Lena Olszewska 1B.
Serdecznie dziękujemy!!!


Talenciaki

koronawirus

rekrutacja

kalendarz

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2018 - 2022 www.sp2katy.pl