Szkoła Podstawowa nr 2 w Kątach Wrocławskich to nowoczesna szkoła z tradycjami na miarę XXI wieku, mieszcząca się w nowym budynku, doskonale wyposażona, z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną...
Biuletyn Informacji Publicznej


Śladami niezłomnych
czyli Wilczym Tropem


Dolnośląski
Festiwal Nauki


uDOSTĘPniacze


BohaterON


Szkoła pamięta


Szkoła do hymnu


Szkoła z pozytywną uwagą


Narodowe czytanie


Ortograffiti


Destination Imagination


Razem na Święta


Akcja Żonkile


Program ekologiczny EkoEksperymentarium


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0


Pasowanie na Ucznia

12 maja 2021 r. to pamiętna data dla dzieci z klasy 1A. W tym pięknym, słonecznym dniu, na dziedzińcu naszej szkoły odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie na uczniów pierwszej klasy. Wszystkich powitała Pani dyrektor szkoły Agnieszka Górska.
Uroczystość Pasowania na Ucznia uświetnił program artystyczny przygotowany przez uczniów klasy 1A. Dzięki niemu pierwszoklasiści opowiedzieli, że nasza szkoła to nie tylko miejsce, w którym uczą się, to również miejsce, w którym rozwijają swoje zainteresowania i odkrywają talenty. Po części artystycznej przyszła kolej na część oficjalną uroczystości. Po ślubowaniu dyrektor Agnieszka Górska i jej zastępcy Katarzyna Dybich i Wojciech Sichniewicz przystąpili do pasowania uczniów. Akt ten podkreślił fakt przyjęcia do społeczności szkolnej uczniów klas I. Każdy pierwszoklasista otrzymał pamiątkowy dyplom oraz słodki upominek.

Ten uroczysty dzień na pewno pozostanie na długo w pamięci pierwszaków, ich rodziców i wychowawczyni.
Rodzicom gratulujemy tak wspaniałych dzieci, a Pierwszakom życzymy wielu sukcesów!
Powodzenia!


Talenciaki

koronawirus

rekrutacja

kalendarz

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2018 - 2022 www.sp2katy.pl