Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Kolejny rok szkolny za nami. Rok dziwny, wymagający, trudny i ciężki, ale zarazem wspaniały, ciekawy i zaskakujący.

22 czerwca dzieci z grupy Żabki przygotowały krótki występ. W ten sposób pożegnały się z Oddziałami przedszkolnymi, w których przebywały przez ostatnie lata.
25 czerwca zakończenie roku odbyło się w Szkole. Rozdanie świadectw dla klas 1-2 odbyło się na dworze, czemu z oddalenia przyglądali się Rodzice uczniów. Klasy trzecie spotkały się z wychowawczyniami w salach lekcyjnych ze względu na pogodę - deszcz uniemożliwił rozdanie świadectw pod chmurką.
Uczniowie klas 4-7 spotkali się w swoich salach z wychowawczyniami, gdzie odebrali świadectwa, a uczniowie wyróżniający się w nauce odebrali również nagrody książkowe i stypendia.
Klasa ósma miała uroczyste pożegnanie w holu szkoły. Zgromadzeni Rodzice i Nauczyciele wysłuchali słów Pani Dyrektor Agnieszki Górskiej, obejrzeli kilka prezentacji i wysłuchali podziękowań z ust odchodzących absolwentów.

Wszystkim życzymy udanych wakacji!