Program ekologiczny EkoEksperymentarium

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu obchodzimy w naszej szkole od 6 lat. W tym roku, po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią, ponownie udało nam się zorganizować niebieski marsz. 4 kwietnia klasy pierwsze wraz z wychowawcami i panią wicedyrektor Katarzyną Dybich, udały się do Rynku aby przejść marsz solidarności z osobami z Autyzmem i ich rodzinami. Towarzyszył nam również zastępca burmistrza pan Patryk Hałaczkiewicz.

W tym roku również dwie klasy pierwsze przystąpiły do ogólnopolskiego projektu: "W cudownym świecie z Wami - Niebieskimi Motylami". Zrealizowały wszystkie zadania projektu i tym samym oswoiły się z tematyką autyzmu i zaburzeń spektrum.

Talenciaki

koronawirus