Program ekologiczny EkoEksperymentarium

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Szkolny Konkurs Recytatorski

25 marca uczniowie podzieleni na dwie kategorie wiekowe: klasy 4-5 oraz 6–8 przystąpili do Szkolnego Konkursu Recytatorskiego.

W kategorii klas 4-5 laureatką została Milena Mertuszka z klasy 4B, która ujęła Komisję Konkursową wykonaniem znanego wszystkim wiersza Jana Brzechwy pt. Samochwała. Wyróżnienie w tej kategorii zdobyła Karolina Ciołek, uczennica klasy 5A.
Wśród uczniów klas starszych laureatką została Hanna Uśniacka, uczennica klasy 7B, wykonując utwór Między ciszą, której kompozytorem i wykonawcą jest Grzegorz Turnau. Natomiast wyróżnienie otrzymał Karol Korzeniowski z klasy 7A. Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie!

Troje uczestników Szkolnego Konkursu Recytatorskiego: Milena Mertuszka, Hanna Uśniacka oraz Karol Korzeniowski będą reprezentować naszą szkołę w XXII Przeglądzie Recytatorskim Literatury Patriotycznej i Religijnej, który już w kwietniu odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich.

koronawirus