Szkoła Podstawowa nr 2 w Kątach Wrocławskich to nowoczesna szkoła z tradycjami na miarę XXI wieku, mieszcząca się w nowym budynku, doskonale wyposażona, z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną...
Biuletyn Informacji Publicznej


Śladami niezłomnych
czyli Wilczym Tropem


Dolnośląski
Festiwal Nauki


uDOSTĘPniacze


BohaterON


Szkoła pamięta


Szkoła do hymnu


Szkoła z pozytywną uwagą


Narodowe czytanie


Ortograffiti


Destination Imagination


Razem na Święta


Akcja Żonkile


Program ekologiczny EkoEksperymentarium


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0


Szkolny Konkurs Recytatorski

25 marca uczniowie podzieleni na dwie kategorie wiekowe: klasy 4-5 oraz 6–8 przystąpili do Szkolnego Konkursu Recytatorskiego.

W kategorii klas 4-5 laureatką została Milena Mertuszka z klasy 4B, która ujęła Komisję Konkursową wykonaniem znanego wszystkim wiersza Jana Brzechwy pt. Samochwała. Wyróżnienie w tej kategorii zdobyła Karolina Ciołek, uczennica klasy 5A.
Wśród uczniów klas starszych laureatką została Hanna Uśniacka, uczennica klasy 7B, wykonując utwór Między ciszą, której kompozytorem i wykonawcą jest Grzegorz Turnau. Natomiast wyróżnienie otrzymał Karol Korzeniowski z klasy 7A. Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie!

Troje uczestników Szkolnego Konkursu Recytatorskiego: Milena Mertuszka, Hanna Uśniacka oraz Karol Korzeniowski będą reprezentować naszą szkołę w XXII Przeglądzie Recytatorskim Literatury Patriotycznej i Religijnej, który już w kwietniu odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich.


Talenciaki

koronawirus

rekrutacja

kalendarz

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2018 - 2022 www.sp2katy.pl