Szkoła Podstawowa nr 2 w Kątach Wrocławskich to nowoczesna szkoła z tradycjami na miarę XXI wieku, mieszcząca się w nowym budynku, doskonale wyposażona, z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną...
Biuletyn Informacji Publicznej


Śladami niezłomnych
czyli Wilczym Tropem


Dolnośląski
Festiwal Nauki


uDOSTĘPniacze


BohaterON


Szkoła pamięta


Szkoła do hymnu


Szkoła z pozytywną uwagą


Narodowe czytanie


Ortograffiti


Destination Imagination


Razem na Święta


Akcja Żonkile


Program ekologiczny EkoEksperymentarium


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0


Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia co roku obchodzimy 25 listopada. To nie jest przypadkowa data, bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki.
Z okazji Międzynarodowego Święta Pluszowego Misia, do naszej szkoły zawitało dzisiaj mnóstwo puszystych niedźwiadków. Były wśród nich bardzo duże miśki, średniego wzrostu oraz te najmniejsze. Wszystkie tak samo urocze. Na lekcjach bardzo grzecznie siedziały w ławkach i słuchały uważnie, a na przerwach zwiedzały wszystkie zakamarki szkoły. Te największe były w odwiedzinach w różnych klasach z małym, słodkim poczęstunkiem. Wszystkie misie wniosły dziś do naszej szkoły bardzo dużo radości, uśmiechu, dobrego humoru. Rozweselały wszystkich i sprawiły, że dzisiejszy dzień w szkole był bardzo udany i radosny.
Pluszowy Miś jest symbolem dobra, miłości, ciepła, łagodności i opiekuńczości. Pluszowe misie z dzieciństwa często towarzyszą również w dorosłości. Dlatego trzeba o nie dbać, aby towarzyszyły nam jak najdłużej!


Talenciaki

koronawirus

rekrutacja

kalendarz

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2018 - 2022 www.sp2katy.pl