Szkoła w przyszłości

Z okazji Dnia Techniki dzieci w naszej szkole starały się odpowiedzieć na nurtujące pytanie: Jak będzie wyglądać szkoła w przyszłości?

Moja szkoła jest super, amazing, lepiej już być nie może.

Moim zdaniem szkoła za 50 lat będzie wyglądać tak:
Szkoła będzie unosić się w powietrzu. Najdłużej lekcje będą trwać do 14:30. Uczniowie będą latać samolotami do szkoły. Zamiast zeszytów będą tablety. Na w-f będziemy grać na kinecie.

Zamiast boiska będzie magiczna podłoga, na której będą się wyświetlały filmy. Każdy uczeń po ukończeniu szkoły dostanie laptopa.

Odpowiedzi było wiele, dlatego uczniowie postanowili stworzyć makietę "Szkoły i Domów Przyszłości".