Program ekologiczny EkoEksperymentarium

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Wygrana w konkursie "Gustaw"

Miło nam poinformować, że klasa 3C wygrała nagrodę w postaci jednodniowej wycieczki na warsztaty w CEEiK "Salamandra" w Myśliborzu, w konkursie "Gustaw".
Uczniowie podjęli w roku szkolnym 2021/2022 wyzwanie przejścia przez 12 miesięcy wraz Wiewiórem Gustawem wykonując poszczególne zadania, łamigłówki, poznając wszystkie 12 parków krajobrazowych województwa dolnośląskiego.
Komisja Konkursowa powołana przez Dyrektora DZPK oceniła nadesłane prace. Forma prac była bardzo różnorodna: albumy, plakaty, afisze, zielniki, filmy, prezentacje multimedialne. Wszyscy uczestnicy wykazali się kreatywnością, pomysłowością w udokumentowaniu zaproponowanych na kartach kalendarza zadań. Komisja wysoko oceniła poziom i zaangażowanie wszystkich uczestników.

Efekty wielomiesięcznej pracy można obejrzeć tutaj.

koronawirus