Program ekologiczny EkoEksperymentarium

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Gminny Turniej Minikoszykówki

21 listopada uczniowie naszej szkoły mieli zaszczyt wziąć udział w Gminnym Turnieju Minikoszykówki, który odbył się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Smolcu.
Reprezentacja dziewcząt: Sieńko Zuzanna, Misiuna Maja, Grabarczyk Urszula, Gacek Julia, Gacek Hanna, Chmura Andżelika, Paliga Andżelika, Rewaj Zofia, Kowalska Kaja, Kubatek Bianka. Reprezentacja chłopców: Bronowicki Andrzej, Majka Maciej, Misiak Franciszek, Pluta Grzegorz, Ziemiński Michał, Kramek Jakub, Nowak Tomasz, Nykiel Łukasz, Zachara Antoni, Lorych Olgierd.

W rozgrywkach wzięły udział 4 reprezentacje dziewcząt i 5 reprezentacji chłopców: ZSP w Smolcu, SP Małkowice, SP 1 Kąty Wrocławskie, SP 2 Kąty Wrocławskie, SP Gniechowice. Zawodnicy prezentowali bardzo wysoki poziom umiejętności koszykarskich.
Po zaciętej walce w kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Kątach Wrocławskich, natomiast w kategorii chłopców pierwsze miejsce zajął Zespół Szkolno-Przedszkolny w Smolcu. Nasza reprezentacja chłopców zajęła trzecie miejsce.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

koronawirus