Program ekologiczny EkoEksperymentarium

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Poznaj Polskę na Sportowo

20 października odbył się dolnośląski finał konkursu Poznaj Polskę na Sportowo. Miejscem rywalizacji był Stadion Tarczyński Arena we Wrocławiu. Do konkursu przystąpili uczniowie z całego województwa wyłonieni w pierwszym etapie konkursu, który miał formę on-line. W finale wojewódzkim uczestnicy musieli odpowiedzieć na "jedenastkę" piłkarskich pytań, których poziom trudności, a także czas na znalezienie właściwego rozwiązania, dostosowany był do wieku.
W konkursie wzięli udział uczniowie naszej szkoły: Karol Korzeniowski i Tomasz Korzeniowski z klasy 8A. Chłopcy wykazali się dużą wiedzą na temat piłki nożnej i osiągnęli wysokie wyniki.
Wszyscy finaliści otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody.
Gratulujemy!

koronawirus